Strona główna / O nas

rozmiar tekstu: A A A

            KLUB SPORTOWY "LIMANOWA-SWIM"

 

Głównym celem Klubu jest upowszechnianie pływania na terenie miasta, gminy i powiatu limanowskiego.

 

Cel ten jest realizowany poprzez:

- prowadzenie regularnego szkolenia dla dzieci i młodzieży na Pływalni Limanowskiej

- organizowanie zawodów pływackich dla dzieci i młodzieży z powiatu limanowskiego

- organizowanie wyjazdów na zawody sportowe

- organizowanie konsultacji i obozów sportowych dla członków Klubu

 

Klub Sportowy Limanowa-Swim został założony w 2010 roku.

W roku 2011 rozpoczęły się zajęcia nauki pływania na Pływalni Limanowskiej. Pierwsze lata działalności Klubu polegały na prowadzeniu nauki pływania wśród dzieci z powiatu limanowskiego. Obecnie w Klubie są prowadzone zajęcia sportowe w róznych grupach wiekowych oraz na różnym poziomie umiejetności.

Zapraszamy na zajęcia z pewnoscią znajdziecie cośdla siebie.

Wyniki zawodników świadczą o ogromnym zaangażowaniu w pływanie i chęci uzyskiwania coraz to lepszych rezultatów sportowych. Zapał młodzieży i chęć do dalszego rozwoju  zaowocował sukcesami.

Medale Mistrzostw Europy Juniorów oraz medale Mistrzostw Polski to największe sukcesy zawodników reprezentujących nasz Klub.

Klub Sportowy Limanowa-Swim organizuje wyjazdy na zawody, podczas których zawodnicy nawiązują nowe znajomości i zdobywają swoje pierwsze medale poznają smak zwycięstwa.

Zarząd klubu ze swojej strony postara się o zapewnienie jak najlepszych warunków do trenowania oraz o zapewnienie wykwalifikowanej i posiadającej doświadczenie kadry szkoleniowej. Współpraca młodych zawodników z doświadczonymi trenerami z pewnością przyniesie wiele satysfakcji zawodnikom, ich rodzicom oraz zarządowi klubu jak i władzom jednostek terytorialnych.

 powrót